...

استخدام در آکـــادمی شــامــی

مجموعه ما به یک نفر با مهارت برقراری ارتباط و فن بیان خوب جهت همکاری به عنوان کارشناس فروش تلفنی که با انگیزه بالا، سخت کوش و اجتماعی باشد نیازمند می باشد.

لطفا در صورتی که توانایی ها و شرایط لازم را دارید، پس از مطالعه دقیق موارد زیر، از انتهای صفحه نسبت به تکمیل کردن فرم اقدام فرمایید.

شرح شغلی مختصر کارشناس فروش تلفنی

فعالیت مجموعه آکادمی شامی، آموزش در حوزه بازارهای مالی بین المللی است. در مجموعه ما حدود 80 درصد خدمات رایگان بوده و افراد از طریق پلتفرم‌های مختلف مانند اینستاگرام و سرچ در گوگل با خدمات و دوره‌های آموزشی ما آشنا می‌شوند.

کارشناسان فروش تلفنی به افرادی که در این دوره‌ها شرکت می‌کنند به صورت تلفنی جهت رفع مشکلات و پاسخ به سوالات احتمالی و تشریح روند آموزشی آن ها کمک کرده و افراد را به سمت آموزش های حرفه‌ای تر هدایت می‌کنند. کارشناس فروش نیازی به تخصص بالا در زمینه معامله‌گری ندارد و تمامی آموزش‌ها توسط متخصصین خود مجموعه طی چندین روز کاری و به صورت فشرده آموزش داده می‌شود.

شخصی که قرار است در این موقعیت شغلی همکار ما شود باید علاقه مند به کار فروش، فن بیان قوی، انگیزه بالا و مهارت ارتباطی و متقاعدسازی خوبی داشته باشد تا بتواند با افراد مختلف به راحتی ارتباط برقرار کند.

در حال حاضر دو همکار کارشناس فروش در مجموعه داریم. امیدواریم که شخص سوم شما باشید.

مزایای همکاری با ما

  1. در مجموعه ما همیشه امکان رشد جایگاه شغلی بر اساس توانایی های شخص وجود دارد.
  2. همه همکارانی که در مجموعه فعالیت می کنند جزو حرفه ای ترین ها هستند.
  3. آموزش کامل مهارت های مورد نیاز توسط متخصصین مجموعه
  4. بیمه کامل تامین اجتماعی به همراه حقوق و مزایای عالی
  5. محیط کاری آرام، سالم، شیک و بدون حضور ارباب رجوع
  6. امکان ارائه کمک هزینه و تسهیلات رفاهی برای همه همکاران
wepik export 20230530075732SgSO 1

شرایط کاری

لطفا اگر به توانایی های خودتان ایمان ندارید فرم را پر نکنید!

فــــرم استخــدام

معرفی آکادمی

آکادمی شامی  در سال 1399 با هدف ارائه آموزش و خدمات با کیفیت و متفاوت در حوزه بازارهای مالی بین المللی شروع به کار کرد و طی این مدت به یک تیم 10 نفره و بسیار خلاق تبدیل شده است. با استفاده از تجربه و تخصص سبک آموزشی متفاوتی را در این حوزه ارائه کرده‌ایم. برخی از آموزش ها و خدمات آکادمی شامی در حوزه معامله گری ، برای اولین بار در ایران ارائه می شود و همین امر باعث شده که بیش از 40 هزار نفر از تمام نقاط کشور از این آموزش ها و خدمات بهره ببرند.

هدف و چشم انداز آکادمی شامی قرارگیری در بین 10 منبع و آکادمی معتبر آموزش معامله گری در کشور است.
×
ورود / عضویت
لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید (مثال: 09190000000) - ممکن است کد تایید ارسال شده در قسمت اسپم پیامک های شما قرار گیرد.
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین می باشد
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.