لوگو آکادمی شامی
ورود / عضویت

درباره من (بهزاد شامی)

بهزاد شامی
بهزاد شامی هستم، به افراد کمک می کنم تا بتوانند در بازارهای مالی فعالیت کرده و به یک تریدر تبدیل شوند. به نظرم عمده دلیل شکست آدم ها این است که آموزش های خوب نمی بینند.

نبود آموزش های خوب و جامع در زمینه بازارهای مالی جرقه ای شد تا من تصمیم بگیرم بهترین آموزش ها را با تکیه بر تجربه خود در بازارهای مالی به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهم. همین موضوع باعث شد در سال ۱۳۹۹ مجموعه آکادمی شامی در دنیای وب و فضای فیزیکی متولد شد. در حال حاضر فعالیت های این مجموعه عمدتا متمرکز به آموزش بازارهای مالی به افراد بوده و در کنار آموزش، ترید و … از دیگر فعالیت های این مجموعه است.

پشتیبانی از مشتریان و ارج نهادن به خواسته های مشتری از مهم ترین مولفه هایی است که نیروی های متخصص این مجموعه به آن پایبند بوده و همواره تلاش می کنند رضایت مشتریان را جلب کنند. این مجموعه موفق شده است در مدت فعالیت خود به بیش از ۴۰ هزار نفر خدمات رایگان ارائه دهد. مسئولیت اجتماعی ما این است که همواره تلاش کنیم بهترین آموزش ها را به صورت رایگان در اختیار مردم عزیزِ ایران قرار دهیم و به این موضوع افتخار می کنیم.

اگر پیشنهاد و یا انتقادی دارید میتوانید از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.

تماس با ما

×

ورود / عضویت

لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید (مثال: 09190000000)
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین می باشد

هدیه 20 دلاری

به مدت محدود
پیج اینستاگرام آکادمی شامی

همون طور که می‌دونید مدتیه پیج قبلی آکادمی شامی از دسترس خارج شده، به همین منظور به مناسبت افتتاح پیج جدید، لطفا از طریق لینک زیر پیج جدید رو فالو و هدیه ۲۰ دلاری رو از هایلایت زرد رنگ پیج دریافت کنید.

برای فالو پیج VPN خود را روشن کنید.

هدیه 20 دلاری
به مدت محدود

پیج جدید رو فالو کن و از هایلایت زرد رنگ هدیه رو دریافت کن.

هدیه 20 دلاری

به مدت محدود

همون طور که می‌دونید مدتیه پیج قبلی آکادمی شامی از دسترس خارج شده، به همین منظور به مناسبت افتتاح پیج جدید، لطفا از طریق لینک زیر پیج جدید رو فالو و هدیه ۲۰ دلاری رو از هایلایت هدیه پیج دریافت کنید.

برای فالو پیج VPN خود را روشن کنید.