...
وبینار استراتژی‌های میلیونی (16 اردیبهشت)
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
به زودی تاریخ جدید وبینار اعلام می شود.
درخواست مشاوره ثبت نام در کربن پلاس (ویژه دوره کربن)

درباره من (بهزاد شامی)

بهزاد شامی
بهزاد شامی هستم، به افراد کمک می کنم تا بتوانند در بازارهای مالی فعالیت کرده و به یک تریدر تبدیل شوند. به نظرم عمده دلیل شکست آدم ها این است که آموزش های خوب نمی بینند.

نبود آموزش های خوب و جامع در زمینه بازارهای مالی جرقه ای شد تا من تصمیم بگیرم بهترین آموزش ها را با تکیه بر تجربه خود در بازارهای مالی به صورت رایگان در اختیار شما قرار دهم. همین موضوع باعث شد در سال 1399 مجموعه آکادمی شامی در دنیای وب و فضای فیزیکی متولد شد. در حال حاضر فعالیت های این مجموعه عمدتا متمرکز به آموزش بازارهای مالی به افراد بوده و در کنار آموزش، ترید و … از دیگر فعالیت های این مجموعه است.

پشتیبانی از مشتریان و ارج نهادن به خواسته های مشتری از مهم ترین مولفه هایی است که نیروی های متخصص این مجموعه به آن پایبند بوده و همواره تلاش می کنند رضایت مشتریان را جلب کنند. این مجموعه موفق شده است در مدت فعالیت خود به بیش از 40 هزار نفر خدمات رایگان ارائه دهد. مسئولیت اجتماعی ما این است که همواره تلاش کنیم بهترین آموزش ها را به صورت رایگان در اختیار مردم عزیزِ ایران قرار دهیم و به این موضوع افتخار می کنیم.

اگر پیشنهاد و یا انتقادی دارید میتوانید از طریق فرم زیر با ما در میان بگذارید.
ثبت اطلاعات جهت ثبت نام

بعد از تکمیل این فرم همکاران ما به زودی و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و می توانید از مشاوران ما یک آفر عالی جهت ثبت نام در وبینار دریافت کنید.

درخواست مشاوره رایگان ثبت نام در کربن پلاس

با تکمیل این فرم همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و یک تخفیف فوق العاده برای شما در نظر می گیرند.

×
ورود / عضویت
لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید (مثال: 09190000000) - ممکن است کد تایید ارسال شده در قسمت اسپم پیامک های شما قرار گیرد.
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین می باشد
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.