لوگو آکادمی شامی
ورود / عضویت

آموزش ها و خدمات رایگان آکادمی

دوره رایگان آموزش معامله گری کربن

بعد از گذراندن دوره آموزش معامله گری کربن درک و نگرش درستی به مارکت خواهید داشت و می توانید حرکات بعدی قیمت را پیش بینی کنید. ساختار مارکت را یاد گرفته و میتوانید مدیریت سرمایه اصولی را داشته باشید. ناحیه های مقاومتی و حمایتی را بر روی چارت میتوانید شناسایی کنید و تغییرات ساختار مارکت را تشخیص دهید.

دوره رایگان بینگ ایکس پرو

بینگ ایکس پرو (آموزش صفر تا صد صرافی بینگ ایکس bingX) یک دوره آموزشی جامع و رایگان در زمینه آموزش صرافی بینگ ایکس است. شما با دیدن همه فایل های این دوره عملی به طور کامل به این صرافی مسلط می شوید. صرافی بینگ ایکس با آی پی ایران هیچ مشکلی ندارد و به راحتی می توانید بدون تغییر آی پی به این صرافی وصل شوید.

دوره رایگان آی کیو + ربات تلگرامی

 ربات فرصت های معاملاتی آکادمی شامی روزانه بیش از ۳۰۰ ارز مختلف را رصد کرده و فرصت های احتمالی معاملاتی در نقاط مختلف و تایم فریم های مختلف را اعلام می کند. شما با شرکت در این دوره نحوه کار با ربات فرصت های معاملاتی، رُبوترید (Robo_trade) را به صورت کامل آموزش میبینید.

دوره رایگان کوکوین پرو

دوره آموزشی کوکوین پرو یکی از بهترین دوره های رایگان آموزش صرافی کوکوین است که با دیدن این دوره به صرافی کوکوین مسلط می شوید. صرافی کوکوین kocoin یکی از محبوب ترین صرافی های ارز دیجیتال برای معاملات اسپات و فیوچرز می باشد. این صرافی پنجمین صرافی برتر با حجم معاملات بیش از ۱.۵ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت در لیست سایت معتبر Coinmarketcap می باشد.

دوره رایگان کوکوین پرو

آزمون تعیین سطح معامله گری

شما با شرکت کردن در این آزمون میتوانید سطح معاملاتی خود را بسنجید. پس از شرکت در این آزمون مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس گرفته و براساس امتیاز دریافتی شما از این آزمون یک جلسه مشاوره رایگان با شما خواهند داشت.

آزمون رایگان تعیین سطح معامله گری ارز دیجیتال

روبوترید - ربات فرصت های معاملاتی

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از این ربات صرفه جویی در زمان است. طبیعتا هر انسانی نمی تواند روزانه همه ارزها را رصد کرده و فرصت های معاملاتی را پیدا کند و یا دست کم اگر هم بتواند بعد از مدتی خسته می شود.

robo02
×

ورود / عضویت

لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید (مثال: 09190000000)
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین می باشد

هدیه 20 دلاری

به مدت محدود
پیج اینستاگرام آکادمی شامی

همون طور که می‌دونید مدتیه پیج قبلی آکادمی شامی از دسترس خارج شده، به همین منظور به مناسبت افتتاح پیج جدید، لطفا از طریق لینک زیر پیج جدید رو فالو و هدیه ۲۰ دلاری رو از هایلایت زرد رنگ پیج دریافت کنید.

برای فالو پیج VPN خود را روشن کنید.

هدیه 20 دلاری
به مدت محدود

پیج جدید رو فالو کن و از هایلایت زرد رنگ هدیه رو دریافت کن.

هدیه 20 دلاری

به مدت محدود

همون طور که می‌دونید مدتیه پیج قبلی آکادمی شامی از دسترس خارج شده، به همین منظور به مناسبت افتتاح پیج جدید، لطفا از طریق لینک زیر پیج جدید رو فالو و هدیه ۲۰ دلاری رو از هایلایت هدیه پیج دریافت کنید.

برای فالو پیج VPN خود را روشن کنید.