وبینار استراتژی‌های میلیونی (29 خرداد)
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
به زودی تاریخ جدید وبینار اعلام می شود.
درخواست مشاوره ثبت نام در کربن پلاس (ویژه دوره کربن)
صرافی توبیت (Toobit) جدیدترین و بهترین صرافی برای ایرانی ها
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو آکادمی شامی
ورود / عضویت

اخبار اخیر

یک داده خوب نمی تواند سه داده نامطلوب را جبران کند!

آقای نیک تیمیراوس از WSJ در مورد داده های CPI آوریل برای فدرال رزرو: یک داده خوب نمی تواند سه داده نامطلوب (در سه ماه گذشته) را جبران کند.

خواندن خبر

گزارش ماهانه آژانس بین المللی انرژی

گزارش ماهانه آژانس بین المللی انرژی: آژانس بین المللی انرژی با اشاره به پیش بینی کاهش رشد تقاضا در سال 2024: تحویل ضعیف، به ویژه در اروپا، تقاضای OECD را در…

خواندن خبر

احتمال کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو

احتمال کاهش نرخ بهره از سوی فدرال رزرو در نشست ماه سپتامبر تقریباً 85 درصد است و در مجموع کاهش 0.44 درصدی نرخ بهره در سال 2024 برای آن قیمت گذاری شده است اما…

خواندن خبر

Fitch Ratings: تا جولای شاهد کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو نیستیم!

تعداد بازدید: ۹۱ اقتصاددان ارشد موسسه Fitch Ratings در مورد فدرال رزرو و سخنان پاول …

خواندن خبر

فدرال رزرو: خواستار رکود اقتصادی در سال 2024!

تعداد بازدید: ۸۷ جفری ادوارد گوندلاچ، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری DoubleLine Capital : در بازارهای …

خواندن خبر

هشدار مورگان استنلی به مشتریان درباره نوسانات احتمالی!

هشدار مورگان استنلی به مشتریان درباره نوسانات احتمالی

استراتژیست های سهام در موسسه مورگان استنلی به مشتریان خود در مورد نوسانات احتمالی در بازارهای سهام در ماه جاری به دلیل نوسانات نرخ ها هشدار داده اند.

این استراتژیست ها با اشاره به روایت فعلی انتظارات مبنی بر اینکه فدرال رزرو می تواند در سال آینده با کاهش تورم، شروع به کاهش نرخ بهره کند:

در بازار آتی تا کنون کاهش 1.3 درصدی نرخ بهره فدرال رزرو تا پایان سال 2024 قیمت گذاری شده است و این یک انتظار dovish در زمینه رشد اقتصادی باثبات در سال 2024 است.

از نظر تاریخی، شرکت‌ها با ارزش بازاری بالا قبل و بعد از کاهش نرخ بهره اولیه، از شرکت‌ها با ارزش بازار کم، بهتر عمل می‌کنند.

موسسه MS قیمت‌گذاری بازار در محورهای فدرال رزرو را چندین بار در سال گذشته با قیمت‌گذاری فعلی مقایسه کرده و می‌گوید سرمایه‌گذاران در حال حاضر بیشتر از گذشته از انتظارات کاهش نرخ حمایت می‌کنند.

آنها توصیه کرده اند که به جای تعقیب حرکت‌های بزرگ اخیر، منتظر یک نقطه ورود مناسب‌تر در اواخر دسامبر باشید تا یک رالی فصلی را با شرکت‌های با ارزش بازار کوچک به دست آورید.

ما در ماه دسامبر ممکن است شاهد نوسانات کوتاه مدت در هر دو زمینه نرخ بهره و بازار سهام باشیم، قبل از اینکه روندهای فصلی برای بازار سهام و انتظارات بازار از یک «اثر ژانویه» بالقوه تأثیر بپذیرد.

📌اثر ژانویه فرضیه ای است مبنی بر اینکه یک ناهنجاری فصلی در بازار مالی وجود دارد که در آن قیمت اوراق در ماه ژانویه بیش از هر ماه دیگری افزایش می یابد. این اثر تقویمی فرصتی را برای سرمایه گذاران ایجاد می کند تا سهام را قبل از ژانویه با قیمت های پایین تر خریداری کنند و پس از افزایش ارزش آنها را بفروشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت اطلاعات جهت ثبت نام

بعد از تکمیل این فرم همکاران ما به زودی و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و می توانید از مشاوران ما یک آفر عالی جهت ثبت نام در وبینار دریافت کنید.

درخواست مشاوره رایگان ثبت نام در کربن پلاس

با تکمیل این فرم همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و یک تخفیف فوق العاده برای شما در نظر می گیرند.

×
ورود / عضویت
لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید (مثال: 09190000000) - ممکن است کد تایید ارسال شده در قسمت اسپم پیامک های شما قرار گیرد.
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین می باشد