...
وبینار استراتژی‌های میلیونی (16 اردیبهشت)
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
به زودی تاریخ جدید وبینار اعلام می شود.
درخواست مشاوره ثبت نام در کربن پلاس (ویژه دوره کربن)
مطالب اخیر
انتشار: ۱۹ تیر ۱۴۰۲
بروزرسانی: ۲۴ بهمن ۱۴۰۲

ثبت نام در دوره رایگان کربن

آموزش راه‌اندازی کیف پول سیف پل

تاریخ انتشار: ۱۹ تیر ۱۴۰۲
راه‌اندازی کیف پول سیف پل
لطفا به این صفحه امتیاز دهید

کیف پول‌‌ها یکی از مهم‌ترین مواردی هستند که در زمان فعالیت در حوزه کریپتو کارنسی باید با آن‌ها آشنا شوید. یکی از کیف پول‌های مهم، کیف پول سیف پل (safepal)‌ نام دارد. امروزه بحث راه اندازی کیف پول سیف پل به یک موضوع مهم برای بسیاری از کاربران تبدیل شده است و به همین دلیل تصمیم گرفته‌ایم به طور کامل در مورد آن با شما عزیزان صحبت کنیم.

راه اندازی کیف پول سیف پل این امکان را به ما می‌دهد تا تراکنش‌های خود در دنیای کریپتو کارنسی را با امنیت بالاتری انجام دهیم. کیف پول سیف پل در بین انواع کیف پول‌های سخت افزار به دلیل داشتن ویژگی‌های مناسب، گزینه‌ای برتر شناخته می‌شود.

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

پیش از معرفی مواردی همچون راه‌اندازی کردن کیف پول‌های ارز دیجیتال از نوع سخت افزاری، بهتر است به طور کامل در مورد ماهیت اصلی کیف پول‌های ارز دیجیتال با شما عزیزان صحبت کنیم.

شما نیز قطعاً برای انجام برخی از امور مالی خود به شکل روزانه از یک کیف پول فیزیکی و موجودی نقد استفاده می‌کنید. در واقع کیف پولی که همراه شما است وظیفه نگهداری و محافظت از دارایی‌های نقد شما را برعهده دارد. کیف پول‌های دیجیتالی مخصوص رمز ارزها نیز به وجود آمده‌اند تا به ما کمک کنند تا از موجودی کریپتو کارنسی خود محافظت نماییم. راه اندازی کیف پول سیف پل نیز به همین امر ارتباط دارد.

کیف پول ارز دیجیتال چیست؟

اولین و مهم‌ترین گام جهت فعالیت در حوزه کریپتو کارنسی، داشتن کیف پول است. بدون کیف پول شما آدرسی نخواهید داشت که به کمک آن بتوانید نسبت به دریافت و یا ارسال ارزهای گوناگون اقدام کنید. یک کیف پول مطمئن این امکان را به شما می‌دهد تا بدون نگرانی نسبت به انجام چنین امور مهمی اقدام کنید.

کیف پول‌های ارز دیجیتال در مدل‌های مختلفی عرضه می‌شوند. در واقع برخی امکان استفاده رایگان از آن‌ها را به ما می‌دهند، حال آنکه برای برخی دیگر باید هزینه‌ای را ارائه کنید. به عنوان مثال یک بخش از راه‌اندازی کیف پول سیف پل، خریداری این کیف پول به شکل سخت افزاری است که قاعدتاً دارای هزینه مختص به خود است.

کیف پول‌ها اگرچه ماهیتی ایمن دارند، اما بخش مهمی از امنیت آن‌ها به خود شما وابسته است. در واقع همان گونه که کیف پول از دارایی شما محافظت می‌کند، شما نیز باید بتوانید به خوبی از کیف پول خود مراقبت نمایید. این یک رابطه متقابل است که حتی پس از راه اندازی کیف پول سیف پل نیز باید به طور کامل نسبت به آن آگاه باشید.

نحوه کار کیف پول‌های کریپتو کارنسی به چه شکل است؟

مورد مهم دیگری که در زمینه راه اندازی کیف پول سیف پل و به طور کلی راه اندازی هر نوع کیف پول دیگری باید به آن اشاره کنیم، نحوه کار آن‌ها است. برخلاف تصور بسیاری از کاربران، کیف پول‌ها هیچ گاه توکن خاص شما را ذخیره نمی‌کنند. آن‌ها تنها یک رابط بین شما و بلاک‌چین محسوب می‌شوند تا بتوان به کمک آن‌ها سرعت معاملات را افزایش داد.

رابط بین تریدر و بلاک‌چین

هنگام انتقال توکن‌های مختلف، آدرس آن‌ها وارد آدرس کیف پول شما می‌شود تا روند تراکنش به سادگی پیش رود. در واقع به محض ارسال، تعیین خواهد شد که توکن‌های مختلف دقیقاً وارد کیف پول شما گردند و به حساب‌های نادرست نروند.

اگرچه کیف پول‌های کریپتو کارنسی انواع مختلفی دارند، اما همه آن‌ها از همین عملکرد ویژه پیروی می‌کنند. تفاوت کلی موجود در بین آن‌ها را می‌توان ویژگی‌ها و همچنین امکاناتی دانست که به ما ارائه می‌دهند. در واقع برخی از کیف پول‌ها امکانات مهمی همچون پشتیبانی از ارزهای خاص را در اختیارتان قرار خواهند داد.

چه کیف پولی را انتخاب کنیم؟

راه اندازی کیف پول سیف پل ساده است، اما به راستی چرا حتماً باید به سراغ این کیف پول رفت؟ به طور کلی چطور می‌توان یک کیف پول متناسب با نیازهای خود را انتخاب کرد؟ پاسخ به پرسش آن‌چنان که تصور می‌کنید، راحت نیست، زیرا امروزه کیف پول‌های مختلفی مشغول به فعالیت هستند که هر یک از آن‌ها ویژگی‌های خاصی دارند.

همان‌طور که در بخش پیشین گفته شد، انتخاب یک کیف پول رابطه مستقیمی با نیازهای شما دارد. به همین منظور لازم است که در همان ابتدا نیازهای کلی خود را مورد بررسی قرار دهید و پس از آن نسبت به تطابق کیف پول‌هایی که با آن نیازها همخوانی دارند، اقدام کنید. این یک راه حل ساده جهت پیدا کردن کیف پول‌های مناسب است.

اگرچه در این متن به کیف پول سیف پل اشاره می‌کنیم، اما این امر بدان معنا نیست که شما عزیزان فقط باید به سراغ همین کیف پول خاص بروید. کاربران همواره در انتخاب کیف پول خود کاملاً مختار هستند و می‌‌توانند با انجام بررسی‌های گوناگون، بهترین گزینه موجود برای خود را انتخاب کنند. البته، باید به یاد داشته باشید که طبیعتاً راه اندازی کیف پول سیف پل نسبت به راه‌اندازی کیف پول‌های گمنام و نا آشنایی که حتی از نظر پشتیبانی نیز وضعیت چندان مناسبی ندارند، راحت تر است و سیف پل گزینه بهتری به شمار می‌آید.

کیف پول سخت افزاری چیست؟

کیف پول سخت افزاری چیست؟

در زمینه راه اندازی کیف پول سیف پل باید بیان کرد کیف پول سخت افزاری یک قطعه الکترونیکی است که به کمک آن می‌توان به بهترین شکل ممکن امنیت انجام معاملات صورت گرفته با استفاده از ارزهای دیجیتال را افزایش داد. کیف پول‌های سخت افزاری دارای پروتکل‌های امنیتی خاصی هستند که استفاده از آن‌ها میزان احتمال هک شدن کلی کیف پول شما توسط افراد خطرناک را به شکل بی‌نظیری کاهش می‌دهد.

در صورت عدم استفاده کیف پول سخت افزاری، شانس اینکه هکرها به کیف پول شما دسترسی داشته باشند، افزایش پیدا می‌کند. این امر بدان دلیل است که کلید اصلی دسترسی به کیف پول کریپتو کارنسی شما به شکل آنلاین ذخیره خواهد شد. هر ماهیت آنلاین خاصی نیز امکان هک شدن را دارد.

بنابراین، بهترین راه به منظور جلوگیری از چنین ضعف‌های امنیتی خاصی می‌توانید به سراغ راه اندازی کیف پول سیف پل بروید و خیال خود را برای همیشه راحت کنید. اصلی‌ترین تفاوت مربوط به کیف پول‌های سخت افزاری و نرم افزاری را می‌توان در نحوه دسترسی به موجودی درون آن‌ها دانست. در حالی که برای دسترسی به کیف پول‌های نرم افزاری تنها داشتن کلمه عبور کافی است، اما برای دسترسی به کیف پول‌های سخت افزاری باید حتماً خود کیف پول را نیز به همراه داشته باشید.

این امر برای هکرهایی که از نظر مکانی فاصله بسیار زیادی با شما دارند، غیر ممکن است. باید به این نکته اشاره کنیم که کیف پول‌های سخت افزاری دارای پین کدهای اختصاصی خود هستند. در واقع حتی اگر هکر مربوطه به کیف پول سخت افزاری شما نیز دسترسی پیدا کند، باز هم ورود به اکانت شما برای وی امکان‌پذیر نیست.

معرفی کیف پول سخت افزاری سیف پل

همان‌طور که در ابتدای متن گفته شد، امروزه راه اندازی کیف پول سیف پل به یک موضوع بسیار مهم برای اکثر کاربران تبدیل شده است. کیف پول سیف پل، این امکان را به ما می‌دهد تا هم به شکل نرم افزاری و هم به شکل سخت افزاری از آن بهره ببریم. چنین ویژگی خاصی را تنها می‌توان در این کیف پول کاربردی مشاهده کرد.

راه اندازی کیف پول سیف پل

سابقه شکل‌گیری کیف پول سخت افزاری سیف پل به سال ۲۰۱۸ بر می‌گردد. این کیف پول از همان زمان شروع فعالیت خود توانست به راحتی نظر کاربران مختلف را جلب کند تا جایی که امروزه افراد بسیار زیادی از راه اندازی کیف پول سیف پل و امکانات آن جهت نظارت و مدیریت تراکنش‌های کریپتو کارنسی خود بهره می‌برند.

جای تعجب نیست کیف پول سیف پل یک توکن ویژه و مختص به خود نیز دارد. این توکن با نام sfp نیز شناخته می‌شود. جالب آن است که توکن مربوط به کیف پول سیف پل چند سال پس از شروع فعالیت این کیف پول یعنی در سال ۲۰۲۱ به بازار عرضه شد.

یکی از عوامل مهمی که موجب شده است تا روزبه‌روز شاهد افزایش محبوبیت کیف پول سیف پل باشیم، پشتیبانی شدن این کیف پول توسط صرافی معتبر بایننس است. احتمالاً می‌دانید که باینسس یکی از بزرگ‌ترین صرافی‌های ارز دیجیتال در جهان به شمار می‌رود. طبیعتاً کیف پول‌هایی که از نظر این صرافی معتبر شناخته شوند، قطعاً دارای مزایای متعددی هستند.

آموزش راه اندازی کیف پول سیف پل به ما این امکان را می‌دهد تا از کلیه ویژگی‌های مهم آن بهره ببریم. شما نیز می‌توانید کیف پول سیف پل خود را چه به صورت نرم افزاری و چه به صورت سخت افزاری راه‌اندازی کنید تا بتوانید نیازهای مختلف خود را با آن برطرف نمایید.

ویژگی‌های مربوط به این کیف پول

طبیعتاً وقتی صحبت از راه اندازی کیف پول سیف پل می‌شود،‌ لازم است که به ویژگی‌های کلی آن نیز بپردازیم. اولین ویژگی مربوط به این کیف پول سخت افزاری را می‌توان امکان ذخیره بیست الی ده هزار توکن کریپتو کارنسی دانست. با توجه به همین مورد باید بیان کرد که کیف پول سخت افزاری سیف پل بیشتر برای کسانی مناسب است که به وفور در فضای رمزارزها فعالیت می‌کنند و نیاز دارند تا همواره تراکنش‌های خود را بررسی نمایند. راه اندازی کیف پول سیف پل نیز در این زمینه شایان توجه است.

این کیف پول از شبکه اتریوم نیز پشتیبانی می‌کند، بنابراین، اگر عمده فعالیت شما در حوزه اتریوم است و تراکنش‌های گوناگونی دارید، کیف پول سخت افزاری سیف پل واقعاً می‌تواند به اکثر نیازهای شما عزیزان پاسخ دهد. این کیف پول به نحوی طراحی شده است که در همان لحظات اول، روند کار با آن را به راحتی فرا بگیرید و از آن به منظور انجام امور مختلف بهره ببرید.

بر روی بخش بیرونی کیف پول سخت افزاری سیف پل، شاهد حضور یک عدد نمایشگر هستیم که کلیه تنظیمات و حتی راه اندازی کیف پول سیف پل نیز با کمک آن صورت می‌گیرد. این کیف پول از سیستم وایرلس نیز به طور کامل پشتیبانی می‌کند تا بتوانید امور مالی خود را با سرعت بالایی به پایان برسانید.

ویژگی دیگری که حتماً باید در مورد آن صحبت کرد، امکان تبدیل ارزهای مختلف در این کیف پول سخت افزاری است. شما عزیزان می‌توانید تنها با کمک کیف پول ارزهای گوناگونی همچون اتریوم را به سایر ارزهای دلخواهتان تبدیل نمایید که خود یک ویژگی ممتاز و خارق‌العاده است.

راه‌اندازی کیف پول سیف پل

برای آموزش راه اندازی کیف پول سیف پل ویدیوی زیر را ببینید که کامل و با جزئیات توضیح داده شده است و در ادامه متن آن را هم می توانید بخوانید.

در اولین قدم، دکمه سمت راست کیف را نگه دارید تا روشن شود. سپس به اپ استور تلفن مدنظر خود بروید و نرم افزار این کیف پول را پیدا کرده و نصب کنید. سپس بر روی گزینه new wallet کلیک کنید تا به صفحه مربوط به راه‌اندازی یک کیف پول جدید وارد شوید.

در این قسمت باید تعیین کنید که کیف پول مدنظر از نوع سخت افزاری است یا نرم افزاری. به طبع باید گزینه سخت افزاری را انتخاب کنید. به سراغ کیف پول خود بروید و زبان مدنظر را برگزینید که باید انگلیسی انتخاب شود. سپس کیو آر کد نمایش داده شده را از طریق دوربین گوشی اسکن کنید. سپس به سراغ مرحله بعد راه اندازی کیف پول سیف پل بروید.

سپس یک کد برای راه اندازی کیف پول سیف پل نمایش داده می‌شود. کد را وارد کنید تا مشخص شود که کیف پول قبلاً روشن شده است یا خیر. اگر تیک سبز رنگ مشاهده شد، می‌توان فهمید که کیف پول کاملاً امن و مطمئن است. به برنامه کیف پول گوشی بروید و رمزی را تعیین کنید. حالا یک کیو آر کد دیگر را از طریق کیف پول سخت افزاری اسکن نمایید. بر روی گزینه کیف پول جدید دوباره کلیک کنید تا کد‌های امنیتی نمایش داده شوند. این کد به شکل کلمات است که باید آن‌ها را به صورت جداگانه در یک جای کاملاً امن بنویسید.

خوشبختانه امکان انجام این کار به کمک جعبه کیف پول سیف پل وجود دارد. کلمات ارائه شده را به صورت کامل و با املای صحیح نگارش کنید. توجه داشته باشید که کدهای امنیتی کلمه‌ای به هیچ وجه نباید در اختیار فرد دیگری قرار بگیرند.

سایر مراحل راه اندازی کیف پول سیف پل

نوبت به تعیین رمز سخت افزاری برای راه اندازی کیف پول سیف پل می‌رسد. پس از تعیین رمز سخت افزاری، اسم خاصی برای کیف پولتان انتخاب کنید. اکنون به نرم افزار برگردید و کیو آر کد جدید را یک بار دیگر اسکن نمایید و رمز سخت افزاری خود را وارد نمایید. پس از این مرحله، ولت‌ها با یکدیگر مچ خواهند شد. شما می‌توانید بر روی کیف دارایی‌ها و سایر ویژگی‌های مهم همچون تراکنش‌ها را به سادگی مشاهده کنید.

با گشتن در منوهای کیف پول به راحتی امکان ارسال و دریافت دارایی‌های گوناگون نیز وجود دارد. همان‌طور که مشاهده کردید، راه اندازی کیف پول سیف پل به سادگی صورت می‌گیرد و نیازی به انجام امور پیچیده‌ای نداریم.

قیمت کیف پول سیف پل

یکی از پرسش‌های مهمی که همواره در رابطه با کیف پول سیف پل مطرح می‌شود، قیمت آن است. به طور کلی نمی‌توان قیمت مشخصی برای این کیف پول بسیار مناسب با ویژگی‌های مختلف بیان کرد، زیرا قیمت متغیر است و بسته به شرایط گوناگون تغییر پیدا می‌کند.

اما در هر صورت باید دانست که این راه اندازی کیف پول سیف پل برای افراد دارای حجم بالای رمزارز می‌تواند انتخاب مناسبی باشد. شما با در دست داشتن کیف پول سخت افزاری سیف پل دیگر خیال راحتی از بابت انجام تراکنش‌های مدنظر خود به شکل کاملاً ایمن خواهید داشت.

حتی تراکنش‌های روزمره نیز تنها زمانی به تأیید می‌رسند که شما آن‌ها را به کمک کیف پول سخت افزاری خود تأیید کنید. به طور کلی، کیف پول سخت افزاری سیف پل را می‌توان یک نوع لایه امنیتی جداگانه دانست که با بهره‌گیری از آن میزان امنیت تراکنش‌های شما در دنیای کریپتوکارنسی به‌خوبی افزایش پیدا می‌کند.

شاید در نگاه اول خریداری چنین کیف پول سخت افزاری خاصی چندان به صرفه به نظر نرسد، اما همان‌طور که بیان کردیم برای افراد دارای دارایی بالا در زمینه کریپتو کارنسی، قطعاً وجود چنین دستگا‌ه‌هایی حائز اهمیت است. با خریداری و راه اندازی کیف پول سیف پل شما می‌توانید به صورت هم‌زمان از امکانات نرم افزاری و سخت افزاری ارائه شده استفاده کنید، آن هم بدون اینکه هیچ‌گونه مشکل امنیتی خاصی برایتان ایجاد شود.

کلام آخر

یکی از مهم‌ترین پارامترهای موجود در حوزه کریپتو کارنسی که حتماً باید با آن آشنا شوید، کیف پول‌ها یا ولت‌ها هستند. کیف پول‌های مربوط به حوزه ارزهای دیجیتال دقیقاً همانند کیف پول فیزیکی شما عمل می‌کنند و می‌توانید به کمک راه اندازی کیف پول سیف پل، ارز دیجیتال را ذخیره نمایید.

امروزه کیف پول‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند که از بین آن‌ها می‌توان به کیف پول سیف پل اشاره کرد. این کیف پول از سال ۲۰۱۸ تا کنون به کاربران خود خدمت‌رسانی می‌کند و اخیراً کیف پول سخت افزاری خود را نیز معرفی کرده است. این کیف پول سخت افزاری به دلیل طراحی خاص و امکانات مختلفی که در اختیار کاربران گوناگون قرار می‌دهد، توانسته به محبوبیت بالایی دست پیدا کند.

راه اندازی کیف پول سیف پل، به سادگی صورت می‌گیرد، تنها کافی است کلیه مراحلی که به آن‌ها در طول متن اشاره شد را به صورت گام به گام طی کنید تا در نهایت بتوانید به نتیجه مدنظر خود یعنی روشن کردن کیف پول مربوطه دست پیدا کنید. این کیف پول را باید نوعی لایه امنیتی بسیار مستحکم دانست، زیرا تا زمانی که تراکنش‌های مختلف به وسیله آن تأیید نشوند، معاملات مربوطه صورت نمی‌گیرند.

کیف پول سخت افزاری سیف پل را می‌توان از بهترین کیف پول‌های سخت افزاری دانست که داشتن آن برای فعالان حوزه کریپتو کارنسی یک امر ضروری محسوب می‌شود. اگر از این کیف پول به شکل مناسبی استفاده کنید، قطعاً می‌توانید از کلیه مزایای آن بهره‌مند شوید.

با بهره‌گیری از مطالب ارائه شده در سایت آکادمی شامی، می توانید همه اطلاعات لازم برای شروع و حرفه ای شدن در حوزه معامله گری را به دست بیاورید. پیشنهاد ما به شما استفاده ازدوره رایگان آموزش معامله گری کربن است. همچنین اگر نیاز به مشاوره دارید مشاوران آکادمی شامی آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به شما هستند. برای درخواست مشاوره، فرم زیر را پر کنید.

درخواست مشاوره رایگان

اشتراگ گذاری مطلب:

سرفصل های مطلب

دیدگــــاه کاربــران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت اطلاعات جهت ثبت نام

بعد از تکمیل این فرم همکاران ما به زودی و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و می توانید از مشاوران ما یک آفر عالی جهت ثبت نام در وبینار دریافت کنید.

درخواست مشاوره رایگان ثبت نام در کربن پلاس

با تکمیل این فرم همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و یک تخفیف فوق العاده برای شما در نظر می گیرند.

×
ورود / عضویت
لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید (مثال: 09190000000) - ممکن است کد تایید ارسال شده در قسمت اسپم پیامک های شما قرار گیرد.
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین می باشد
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.