وبینار استراتژی‌های میلیونی (12 خرداد)
روز
ساعت‌
دقیقه
ثانیه
به زودی تاریخ جدید وبینار اعلام می شود.
درخواست مشاوره ثبت نام در کربن پلاس (ویژه دوره کربن)
جستجو
این کادر جستجو را ببندید.
لوگو آکادمی شامی
ورود / عضویت
مطالب اخیر
انتشار: ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
بروزرسانی: ۱۸ فروردین ۱۴۰۳

ثبت نام در دوره رایگان کربن

چه لپ تاپی برای ترید مناسبه؟ معرفی بهترین لپ تاپ برای ترید

تاریخ انتشار: ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
بهترین لپ تاپ برای ترید
5/5 - (2 امتیاز)

زمانی که صحبت از ترید می‌شود، بیشتر افکارها به سمت تحلیل تکنیکال، فاندامنتال و دیگر روش‌های تحلیلی می‌رود و کمتر افرادی هستند که به فکر تهیه ابزارهای مناسب برای ترید باشند. زمانی می‌توانید تحلیل‌های خود را به درستی در بازار اجرا کنید که ابزار مناسبی داشته باشید. در حقیقت قبل از دانش و تحلیل چارت این ابزار یعنی لپ تاپ مناسب است که به کار شما خواهد آمد. این مطلب را به موضوع انتخاب بهترین لپ تاپ برای ترید اختصاص می‌دهیم تا دیگر دغدغه‌‌ای از این بابت نداشته باشید.

بیشتر بخوانید: آموزش تحلیل تکنیکال – آموزش تحلیل فاندامنتال

منظور از لپ تاپ مناسب ترید چیست؟

احتمالا هنوز بسیاری از علاقه‌مندان به بازارهای مالی نمی‌دانند که منظور از لپ تاپ مناسب برای ترید چیست. شاید از نظر آن‌ها لپ تاپ مناسب برای معامله‌گری تفاوتی با کاربردهای دیگر نداشته باشد، اما این تصور غلط است. در این بخش قصد داریم دقیق‌تر به این سوال پاسخ بدهیم و به شکلی دقیق بگوییم زمانی که صحبت از یک لپ تاپ مناسب برای ترید می‌شود، دقیقا به چه ابزاری اشاره می‌کنیم.

چارت همه چیزی است که می‌توانید برای پیش‌بینی بازار از آن استفاده کنید. گاهی ممکن است نیاز باشد که ساعت‌ها پای چارت بنشینید و به بررسی تغییرات داده‌های قیمتی بپردازید. هم‌چنین تحلیل چارت ممکن است نیاز به ابزارها و برنامه‌های گوناگون داشته باشد.

همه این موارد نشان می‌دهند که یک لپ تاپ ساده نمی‌تواند چندان برای این کار باشد. بهترین لپ تاپ برای ترید لزوما نباید به طور اختصاصی برای این کار طراحی شده باشد. چنین مدلی در بازار وجود ندارد و از این رو تلاش برای پیدا کردن چنین مدلی بی‌فایده است. در عوض بهتر است به دنبال ویژگی‌های مورد نظر در لپ تاپ‌های بازار باشید.

تصور کنید که در حال بستن یکی از موقعیت‌های باز خود هستید که ناگهان لپ تاپ شما دچار نقص فنی بشود و یا اینکه هنگ کند. در این شرایط چه احساسی خواهید داشت؟ مطمئنا هر لحظه این امکان وجود دارد که بخاطر وقفه ایجاد شده، تمام تحلیل‌هایتان به باد برود. در بازاری که قیمت همواره در حال نوسان است، حتی ثانیه‌ها هم اهمیت پیدا می‌کنند.

از این رو یک ابزار مناسب می‌تواند مهم‌تر از تمام مواردی باشد که تا به حال برای موفقیت در بازار به آن‌ توجه می‌کرده‌اید. مشکل مطرح شده می‌تواند مثالی از استفاده از یک لپ تاپ نامناسب برای ترید باشد. منظور از بهترین لپ تاپ برای ترید سیستمی است که بتواند به خوبی نیازهای این کار را پاسخگو باشد.

نیاز‌های تجارت کاملا مشخص هستند و از این رو نمی‌توان در مورد آن‌ها سلیقه‌ای تصمیم گرفت. اینکه این ویژگی‌ها چه هستند، در ادامه بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرد. با شناخت این ویژگی‌ها دیگر به خوبی می‌توانید درک کنید زمانی که صحبت از یک لپ تاپ مناسب برای ترید می‌شود، دقیقاً منظور ما چیست.

لپ تاپ مناسب برای ترید چه کارایی دارد؟

لپ تاپ مناسب برای ترید چه کارایی دارد؟

احتمالا بیشتر شما زمانی که صحبت از بهترین لپ تاپ برای ترید می‌شود، تنها به تحلیل چارت و برنامه‌هایی که برای این کار طراحی شده است، فکر می‌کنید. اما موضوع فراتر از این چیزهاست. مانند هر شغلی که به مهارت و ابزار نیاز دارد، ترید هم به چنین مواردی نیاز دارد.

لپ تاپ نه تنها که ابزار شما برای تحلیل بازار است، برای خرید و فروش و تجارت دارایی‌های مختلف هم مورد نیاز است. در حقیقت تمام فعالیت‌های شما در بازارهای مالی از طریق لپ تاپ انجام می‌شود. اگر این ابزار سرعت خوبی نداشته باشد، شما هم نمی‌توانید به موقع به دارایی‌های مورد نظر خود وارد یا خارج شوید.

در این شرایط فرصت‌های طلایی که وجود دارند از دست خواهند رفت و در بدترین حالت به این دلیل از تحلیل‌های صحیح خود در بازار زیان می‌کنید. در حقیقت می‌توان این طور برداشت کرد که بدون لپ تاپ مناسب ترید، شما هم فرصت کافی برای استفاده از مهارت‌های خود نخواهید داشت.

پس کارایی این ابزار بیشتر از چیزی است که تصور می‌کنید و می‌توان به نوعی تمام کارایی شما در بازارهای مالی را وابسته به آن دانست.

ویژگی های لپ تاپ مناسب ترید

ترید در چندین سال گذشته به اندازه‌ای محبوب شده که ممکن است در آینده‌ای نزدیک به عنوان یک شغل اصلی شناخته شود. فرصت سوددهی که در این بازار فراهم می‌شود، به راحتی در بازارهای موازی به دست نخواهند آمد. شاید به همین دلیل باشد که اکنون یا خودمان یا در اطرافمان افرادی وجود دارند که به این حرفه مشغول هستند. معمولا نحوه ورود به بازارهای مالی از اولین چالش‌هایی هستند که برای یک سرمایه‌گذار ایجاد می‌شوند. انتخاب بهترین لپ تاپ برای ترید می‌تواند جزو همین چالش‌ها باشد.

در این راه بزرگترین اشتباه این است که به انتخاب ابزار مناسب توجه نداشته باشیم. این عدم توجه ما را به سمت ابزاری می‌کشاند که با نیازهای ما سازگار نیست. با توجه به افزایش روزافزون قیمت لپ تاپ باید به خوبی برای انتخاب بهترین مدل‌ها آماده باشید. ما در این بخش قصد داریم ویژگی‌های لپ تاپی که برای ترید به آن نیاز پیدا خواهید کرد را بررسی کنیم.

1. صفحه نمایش درجه یک

منظور از صفحه نمایش مناسب برای ترید تنها وضوح بالای آن نیست. اندازه نمایشگر می‌تواند به همان اندازه مهم و دارای اهمیت باشد. اگر دقت کرده باشید، بیشتر تریدرها از مانیتورهای بزرگ برای تحلیل چارت استفاده می‌کنند. این اندازه به آن‌ها کمک می‌کند تا بتوانند گذشته قیمت را دقیق‌تر بررسی کنند.

هر چه دید بهتری از چارت داشته باشید، بهتر می‌توانید از داده‌های موجود در آن استفاده‌ کنید. پس بهتر است لپ تاپی انتخاب کنید که صفحه نمایش آن به اندازه کافی برای این کار مناسب باشد. عمدتا لپ تاپ‌هایی که دارایی صفحه نمایش ۱۵ اینچی یا بیشتر هستند، برای ترید کارایی بهتری دارند.

2. سخت‌افزار به روز و قوی

سخت‌افزار به روز و قوی

در بازارهای مالی همیشه فرصت کافی برای تجارت ندارید. گاهی تغییرات به اندازه‌ای سریع است که حتی ثانیه‌ها هم تکلیف یک معامله را تعیین می‌کند. البته اغراق است اگر همیشه چنین شرایطی را برای بازار تصور کنیم اما با این حال باید برای این شرایط آماده بود. بهترین لپ تاپ برای ترید به اندازه کافی سریع است تا بتواند سفارشات را به خوبی پردازش کند.

بهتر است به سراغ مدل‌هایی با مشخصات فنی رم حداقل ۸ گیگابایت، حافظه SSD و CPU قوی بروید تا نگرانی از بابت سیستم نداشته باشید. چنین سیستمی قادر خواهد بود برنامه‌های مورد نیاز شما را به بهترین شکل اجرا کند و زمینه‌های ترید موفق‌آمیز را فراهم کند.

3. باتری بادوام

شاید باتری بادوام ویژگی ضروری و لازم برای همه تریدرها نباشد، با این وجود می‌تواند در شرایطی به شدت نیاز شود. اگر تریدری هستید که زمان زیادی را بیرون از منزل می‌گذرانید، باتری بادوام کاملا مورد نیاز شما است. عموما باتری بیشتر مدل‌ها به صورتی طراحی شده‌اند که می‌توانند حداکثر تا ۵ ساعت کارایی داشته باشند. این زمان برای تریدر می‌تواند زمان مناسبی باشد اما باید به فکر شرایط سخت هم بود. تاکیدی به انتخاب مدل خاصی در بازار نیست، چراکه بهترین باتری برای هر تریدری وابسته به نیازهای وی است.

4. وزن پایین

تریدر محدود به مکان یا زمان خاصی نمی‌شود و می‌تواند حتی در سفر و یا تعطیلات خود هم از فرصت‌های بازار استفاده کند. از این رو نیاز به ابزاری دارد که بتواند به راحتی در تمامی مکان‌ها آن را حمل کند. جابه‌جایی یک لپ تاپ سنگین راحت نیست و از این رو تمایل بیشتر به سمت مدل‌هایی است که تا علی رغم کارایی، سبک باشد.

5. قیمت مناسب

بهترین لپ تاپ برای ترید لزوما گران‌ترین مدل نیست. قیمت هم می‌تواند جزو ویژگی‌های یک لپ تاپ درجه یک برای ترید باشد، در حالی که احتمالا بیشتر نگاه‌ها به سمت مسائل فنی می‌رود. نباید تصور کنید که لپ تاپ گران‌تر بازدهی بیشتری برای شما ایجاد می‌کند. البته که قطعا یک سیستم ضعیف در بازدهی شما تاثیر می‌گذارد اما سیستم‌های فوق پیشرفته نمی‌توانند تاثیر متمایزی بر عملکرد شما داشته باشند.

توصیه ما هم این است که به سراغ نمونه‌های بیش از حد پیشرفته و گران نروید، چراکه با این کار تنها هزینه بیشتری کرده‌اید. با در نظر گرفتن ویژگی‌هایی که تا به اینجا بررسی شد، مدل‌های بسیار مناسبی برای شما وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید.

آیا لپ تاپ‌های گیمینک برای ترید مناسب هستند؟

آیا لپ تاپ‌های گیمینک برای ترید مناسب هستند؟

بهترین لپ تاپ برای تریدر محدود به مدل خاصی نمی‌شود. در حقیقت هر مدلی که بتواند ویژگی‌های لازم را فراهم کند، می‌تواند برای این کار مناسب باشد. اما برای بسیاری سوال است که آیا لپ تاپ‌های گیمینک هم می‌توانند انتخاب خوبی برای این کار باشند یا خیر؟

چنین مدل‌هایی قدرت پردازش زیادی دارند و از این رو غالبا در مورد آن‌ها این تصور وجود دارد که برای ترید مناسب هستند. اما همان طور که در بخش ویژگی‌ها بررسی شد، همه چیز به پردازنده قوی خلاصه نمی‌شود. غالب طراحی لپ تاپ‌های گیمینک به شکلی است که باتری نسبتا ضعیفی دارند. از این رو سایر شرایط لازم برای یک ترید در چنین مدل‌هایی دیده نمی‌شود.

این شرایط برای همه لپ تاپ‌های گیمینگ نیست و نمونه‌هایی با باتری قوی و مورد نیاز ترید هم وجود دارند. از این رو هر چند که غالبا برای این کار مناسب نیستند، اما نمی‌توان به صورت قطعی هم آن‌ها را نامناسب دانست.

معرفی 5 لپ تاپ مناسب ترید

آشنایی با ویژگی‌های بهترین لپ تاپ برای ترید می‌تواند در انتخاب یک گزینه باکیفیت موثر باشد. اما برای بسیاری از علاقه‌مندان به انتخاب یک ابزار مناسب شاید کافی نباشد. این ویژگی‌ها به شکلی هستند که می‌توانند مجموعه انتخاب‌ها را محدود کنند اما باز هم گزینه‌های زیادی در نهایت باقی می‌مانند که همین موضوع انتخاب را سخت می‌کند. از این رو بد نیست در کنار بررسی ویژگی‌ها، تعدادی از برندهای برتر را معرفی کنیم. این بخش به همین موضوع اختصاص دارد.

1. Lenovo ideapad gaming 3

از شیوه نام‌گذاری تا حدودی مشخص است که این مدل برای گیمرها طراحی شده است، اما این تنها کاربرد Lenovo ideapad gaming 3 نیست. مشخصات دستگاه به صورتی است که می‌تواند برای تجارت هم گزینه بسیار جذابی باشد. اما برای یک بررسی دقیق نیاز به توجه به جنبه‌های مثبت و منفی سیستم به صورت همزمان است. بررسی به این شکل می‌تواند جمع‌بندی و تصمیم‌گیری نهایی را ساده‌تر کند.

بررسی مشخصات فنی می‌تواند دلیل انتخاب لپ تاپ Lenovo ideapad gaming 3 را به عنوان یک سیستم مناسب برای ترید نشان بدهد. ابتدا از نمایشگر شروع می‌کنیم. صفحه نمایش 15.6 اینچی فول HD به همراه IPS screen و نرخ نوسازی ۱۲۰ هرتزی می‌تواند بهترین و واضح‌ترین نما را برای تحلیل چارت ایجاد کند. اشاره شد که مانیتور بزرگ و باکیفیت یکی از موارد ضروری برای هر تریدری است. پس از این نظر Lenovo ideapad می‌تواند خواسته‌های یک تریدر را برطرف کند.

اما در مرحله بعدی نوبت به بررسی عوامل فنی لپ تاپ می‌رسد. در این بخش باتری و پردازنده از مهم‌ترین پارامترهایی هستند که برای یک تریدر اهمیت دارند. سایر عوامل نقش ضروری ندارند و وجود آن‌ها تنها می‌تواند قابلیت‌های بیشتری ایجاد کند که چندان هم ضروری نیست. باتری این مدل می‌تواند تنها در مدت ۱۵ دقیقه به اندازه ۴۰ درصد شارژ شود که بسیار شگفت‌انگیز است.

پس می‌توانید بدون نگرانی از تمام شدن باتری لپ تاپ خود در هر مکانی ترید کنید و با این کار از فرصت‌های سودده بازار عقب نمانید. پردازنده قوی از دیگر مزیت‌هایی است که سرعت مورد نیاز برای ترید را فراهم می‌کند. پردازنده AMD Ryzen 6000 به همراه RT core، Tensor core و NVIDIA Geforce RTX 30 sereis پردازنده قوی این سیستم را تشکیل می‌دهند.

همان طور که اشاره شد برای یک جمع‌بندی دقیق نیاز به بررسی جنبه‌های منفی لپ تاپ Lenovo ideapad gaming 3 هم است. کیبورد این مدل هر چند که به صورت کاربردی طراحی شده است، اما فاقد نور پس‌زمینه است. این ویژگی می‌تواند تجارت را در شرایط کم نور سخت کند. باز کردن یک پوزیشن نیاز به وارد کردن دقیق حجم و دیگر آپشن‌های معامله دارد. از این رو چنین لپ تاپی زمانی می‌تواند برای ترید کاربردی باشد که نور کافی برای وارد کردن اطلاعات وجود داشته باشد.

جنبه منفی دیگر به وزن نسبتا بالای Lenovo ideapad gaming 3 مربوط می‌شود. تجارت حرفه‌ای است که وابسته به مکان و زمان نیست. تریدر می‌تواند در هر مکانی از طریق لپ تاپ خود به تجارت و کسب سود بپردازد.

از این رو سبکی یک ویژگی نسبتا خوب محسوب می‌شود. Lenovo ideapad gaming 3 نسبتا سنگین است و این ویژگی کمی کار را برای حمل و نقل آن سخت می‌کند.
با وجود این جنبه‌های منفی، اما باتری بادوام و پردازنده قوی از عواملی هستند که می‌توانند این موارد را جبران کنند. در حقیقت هر چند که این مدل را نمی‌توان کامل در نظر گرفت، اما با این وجود قیمت مناسب در کنار ویژگی‌های مثبت خرید Lenovo ideapad gaming 3 را توجیه می‌کنند.

2. Apple Mackbook Air

مک بوک ایر

مطمئنا محصولات Apple می‌توانند جزو بهترین لپ تاپ برای ترید باشند. بدون شک یکی از قدرتمند‌ترین و در عین حال گران‌ترین مدل‌های لپ تاپ برای ترید، همین مدل می‌باشد که می‌تواند برای تریدرهای حرفه‌ای ویژگی‌های بسیار جذابی داشته باشد. به مانند روال قبلی، در ادامه نقاط قوت و ضعف Apple Mackbook Air مورد بررسی قرار می‌گیرد.

بدون شک برای افرادی که به دوام باتری اهمیت زیادی می‌دهند، این مدل بهترین لپ تاپ بازار است. باتری استفاده شده قادر است تا ۱۸ ساعت شارژ را حفظ کند که آمار بی‌رقیبی در میان لپ تاپ‌های بازار است.

مزیت دیگر به قدرت پردازش و ویژگی‌های فنی Mackbook Air مربوط می‌شود. تراشه به کار رفته در این مدل Apple M1 با رم ۸ گیگابایتی و CPU قدرتمند است که می‌تواند برای تجارت، به اندازه مورد نیاز و حتی بیشتر سریع و پاسخگو باشد. صفحه نمایش ۱۳.۳ اینچی شاید از نظر اندازه چندان مناسب نباشد، اما دارای وضوح و کیفیتی است که برای ترید کاملا مناسب است.

حال نوبت به بررسی نقاط ضعف Mackbook Air است. اولین نقطه ضعفی که مطمئنا دیده می‌شود، قیمت نسبتا بالای این مدل است. این قیمت دسترسی به لپ تاپ را برای گروهی از سرمایه‌گذاران غیر ممکن می‌کنند. مطمئنا تریدرهایی وجود دارند که انجام چنین هزینه‌ای را به ضربه نمی‌دانند.

طراحی سیستم به صورتی است که در آن از فن استفاده نشده است. بنابراین اگر تایم زیادی در طول روز برای تحلیل یا ترید صرف می‌کنید، احتمالا Mackbook Air برای شما مناسب نیست و زود گرم می کند.

با وجود همه این نقاط ضعف، چنین مدلی می‌تواند یک انتخاب بی‌نقص برای ترید باشد.

3. HP newest 14

انتخاب بهترین لپ تاپ برای ترید راحت نیست، اما در هر صورت HP newest 14 می‌تواند یک گزینه به صرفه باشد که می‌تواند نیازهای یک تریدر را هم برطرف کند. چنین مدل‌هایی بیشتر مورد توجه تریدرها قرار می‌گیرند، چراکه در کنار کارایی، قیمت مناسبی هم دارند. ابتدا از نقاط قوت شروع می‌کنیم.

صفحه نمایش HD با رزولوشن ۱ میلیون پیکسل و اندازه ۱۴ اینچی توانسته این مدل را به گزینه‌‌ای مناسب برای تحلیل چارت تبدیل کند. رم ۸ گیگابایتی و پردازنده فوق‌العاده قوی از موارد دیگری هستند که باعث سرعت و توان پردازشی بالا در این مدل شده‌اند.

این ویژگی‌ها نشان می‌دهند که از نظر عوامل فنی لپ تاپ HP newest 14 برای تجارت مناسب است و می‌تواند بدون اتلاف وقت، سفارش‌های لازم را پردازش کند. از نظر وزن و ویژگی‌های ظاهری، این مدل نسبتا سبک و ظریف می‌باشد، پس در صورت نیاز جابه‌جایی آن آسان است. اما همانند تمام لپ تاپ‌های بازار، نقاط ضعفی هم وجود دارند که باید بررسی شوند.

صفحه نمایش HP newest 14 هر چند که وضوح به نسبت مناسبی دارد، اما کامل هم نیست. می‌توان مدل‌های بهتری هم در بازار مشاهده کرد که دارای صفحه نمایش قوی‌تری هستند. برای تریدرهایی که هر روز وقت زیادی پای چارت می‌گذارند، ممکن است این مدل به اندازه کافی بهینه نباشد. نقطه ضعف بعدی مربوط به عمر باتری است.

ظرفیت باتری HP newest 14 در بهترین شرایط می‌تواند تا ده ساعت شارژ را نگه دارد. این میزان هر چند که کم نیست، اما در ایده‌آل‌ترین شرایط هم نیست. پس می‌تواند نوعی نقطه ضعف محسوب شود. اما پردازنده هم می‌تواند یکی دیگر از معایب این سیستم باشد. با این سیستم احتمالا برای ترید و تجارت ساده مشکلی نخواهید داشت، اما اگر استراتژی معاملاتی شما به صورتی است که به صورت همزمان از چند برنامه مختلف استفاده می‌کنید، امکان دارد که به مشکل بخورید. در این شرایط شاید نیاز باشد که به دنبال یک سیستم قوی‌تر باشید.

در مجموع HP newest 14 را می‌توان یک انتخاب به صرفه از نظر اقتصادی دانست که برای ترید و پردازش برنامه‌های ساده مناسب است، اما نمی‌تواند عملکرد بی‌نقصی برای تریدرهای حرفه‌ای داشته باشد.

4. Dell inspiration 15 3000 series

برخلاف مدل قبلی، Dell inspiration 15 یک انتخاب عالی برای اجرای همزمان برنامه‌های گوناگون و انجام ترید است. اما با این وجود انتظار هم نمی‌رود که بدون نقطه ضعف باشد. پس برای این مدل هم به سراغ بررسی هر دو جنبه مثبت و منفی می‌رویم.

شاید صفحه نمایش Dell inspiration 15، مهم‌ترین جنبه مثبت این سیستم باشد که چارت را با وضوح قابل قبولی نمایش می‌دهد. نمایشگر این مدل ۱۵.۶ اینچی بوده که از نظر اندازه استاندارد خوبی دارد. همچنین نمایشگر FHD و دارای قابلیت ضد تابش نور پس زمینه است. از این رو حتی ساعت‌ها کار با لپ تاپ و تحلیل چارت شما را خسته نمی‌کند. مسائل فنی مزیت دیگری هستند که برای این کار لپ تاپ شناخته شده‌اند.

پردازنده نسل سیزدهم core i7 اینتل که یکی از بروزترین پردازنده‌ها است، می‌تواند بدون هیچ‌گونه تاخیر و یا هنگی، به انجام فعالیت‌های مختلف بپردازد. رم ۱۶ گیگابایتی استفاده شده، کارایی موارد گفته شده را چندین برابر می‌کند و باعث می‌شود تا از نظر فنی این مدل کمترین مشکل را داشته باشد. اما همان طور که انتظار می‌رود، مطمئنا کمبودهایی هم در این لپ تاپ دیده می‌شود که البته حتی با این وجود این کمبودها هم می‌توان Dell inspiration 15 را جزو بهترین لپ تاپ برای ترید دانست.

اگر نگاهی به وزن لپ تاپ بیاندازید، متوجه سنگینی نسبی سیستم خواهید شد. Dell inspiration 15 حدودا وزنی به اندازه ۳.۶ پوند دارد که سنگین محسوب می‌شود. پس برای جابه‌جایی آن کار راحتی ندارید و حتی گاهی نمی‌توانید برای استفاده از آن در مکان‌های دیگر برنامه‌ریزی کنید. در صورت استفاده مداوم، احتمالا باتری نتواند برای بیشتر از ۳ یا ۴ ساعت دوام داشته باشد. این ویژگی یکی از بزرگترین نقاط ضعف این مدل محسوب می‌شود که بسیاری را برای انتخاب آن دچار تردید می‌کند.

در مجموع می‌توان لپ تاپ Dell inspiration 15 را از نظر فنی، مناسب توصیف کرد اما باتری و وزن نسبتا بالا از عواملی هستند که می‌توانند ما را در انتخاب این مدل دچار تردید کنند. اگر با عمر کم باتری مشکلی ندارید، می‌توانید به خرید چنین لپ تاپی فکر کنید.

بهترین لپ تاپ برای تریدر

5. Lenovo ideapad 3

این لپ تاپ هم می‌تواند در لیست بهترین مدل‌ها برای ترید قرار بگیرد اما چرا؟ مشخصا برتری نقاط قوت به ضعف و دارا بودن ویژگی‌های لازم برای ترید در این انتخاب تاثیر دارند. این موارد در ادامه به شکلی دقیق‌تر بررسی می‌شوند.

تحلیل چارت و خرید و فروش دارایی‌های بازار مالی لزوما به یک سیستم پیچیده و قوی نیاز ندارد. می‌توان از مدل‌های ساده اما مناسب هم برای این کار استفاده کرد. لپ تاپ Lenovo ideapad 3 از جمله همین مدل‌ها است که شاید قوی‌ترین در بازار نباشد، اما می‌تواند برای نیازهای یک تریدر کاملا مناسب باشد.

پردازنده استفاده شده در این سیستم از نوع core i3 نسل یازدهم اینتل است که شاید چندان بروز نباشد، اما کارایی فوق‌العاده عالی دارد. صفحه نمایش ۱۵.۶ اینچی ‌و HD است که وضوح قابل قبولی دارد اما بی‌نقص هم نیست. در حقیقت صفحه‌ نمایش و پردازنده هر چند که قوی‌ترین نیستند، اما برای ترید هم مناسب هستند. این جمله نشان می‌دهد که می‌توان نقاط ضعفی هم در Lenovo ideapad 3 مشاهده کرد.

ظرفیت باتری استفاده شده به صورتی است که می‌تواند نهایتا تا ۷ ساعت شارژ نگه دارد. پس برای یک تریدر تمام وقت کافی نیست. رزولوشن صفحه نمایش در شرایطی که نیاز به استفاده همزمان از چندین پنجره است، به اندازه کافی مناسب نیست. پس می‌تواند در چنین شرایطی کار را دشوار کند.

در مجموع از نظر فنی Lenovo ideapad 3 گزینه مناسبی است که حداقل‌های مورد نیاز ترید را فراهم می‌کند اما شاید از نظر باتری و صفحه نمایش به اندازه کافی درجه یک نباشد.

نتیجه‌گیری

بهترین لپ تاپ برای ترید دارای تمام ویژگی‌های لازم برای این کار است و از این رو می‌تواند به یک تجارت عالی و بی‌نقص کمک کند. بیشتر افراد تازه‌کار اطلاعی از اهمیت این موضوع ندارند، چراکه موفقیت را تنها در تحلیل چارت می‌بینند. در این مطلب سعی کردیم ویژگی‌های یک ابزار مفید را بررسی کنیم.

در ادامه تعدادی از نمونه‌های مناسب برای این کار را معرفی کردیم‌. مطمئنا لپ تاپ‌های مناسب تنها محدود به این موارد نمی‌شود و گزینه‌های بسیار بیشتر دیگری وجود دارد که بتوانید از آن‌ها استفاده کنید. بنابراین انتخاب مدل‌های دیگر را با توجه به ویژگی‌های بررسی شده به خود شما می‌سپاریم.

لپ تاپ مناسب ترید

سوالات متداول

۱. لپ‌تاپ مناسب برای ترید چه ویژگی‌هایی دارد؟

صفحه نمایش نسبتا بزرگ و باکیفیت، پردازنده قوی و وزن کم برای حمل نقل از ویژگی‌هایی هستند که در یک لپ تاپ کاربردی برای ترید دیده می‌شوند.

۲. لپ تاپ چه تاثیری برای موفقیت در ترید دارد؟

بدون یک لپ تاپ مناسب، امکان اجرای درست تحلیل‌های خود را نخواهید داشت، از این رو لازمه هر چیزی یک لپ تاپ مناسب است.

۳. بهترین برندهای لپ تاپ مناسب ترید چه برندهایی هستند؟

انتخاب بهترین‌ها همیشه کار سختی است، اما بررسی‌ها نشان می‌دهد به شکل کلی لپ تاپ‌های HP، DELL، ASUS و Lenovo از برندهای مناسب برای ترید هستند.

۴. مشخصات توصیه شده برای لپ تاپ مناسب ترید چیست؟

ترید لزوما نیازی به دستگاه‌های قوی دارد، با این وجود توصیه می‌شود که از سیستم‌های دارای پردازنده اینتل با رم ۸ گیگابایت یا بیشتر، درایو core i5 یا core i7 و هارد ssd استفاده کنید تا در صورت نیاز بتواند از چندین مانیتور هم پشتیبانی کند.

 

با بهره‌گیری از مطالب ارائه شده در سایت آکادمی شامی، می‌توانید همه اطلاعات لازم برای شروع و حرفه‌ای شدن در حوزه معامله‌گری را به دست بیاورید. پیشنهاد ما به شما استفاده از آموزش معامله‌گری کربن است. همچنین اگر نیاز به مشاوره دارید مشاوران آکادمی شامی آماده ارائه خدمات و مشاوره رایگان به شما هستند. برای درخواست مشاوره لطفا فرم زیر را پر کنید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

درخواست مشاوره رایگان

اشتراگ گذاری مطلب:

سرفصل های مطلب

دیدگــــاه کاربــران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت اطلاعات جهت ثبت نام

بعد از تکمیل این فرم همکاران ما به زودی و در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت و می توانید از مشاوران ما یک آفر عالی جهت ثبت نام در وبینار دریافت کنید.

درخواست مشاوره رایگان ثبت نام در کربن پلاس

با تکمیل این فرم همکاران ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس گرفته و یک تخفیف فوق العاده برای شما در نظر می گیرند.

×
ورود / عضویت
لطفا شماره موبایل یا ایمیل خود را وارد کنید (مثال: 09190000000) - ممکن است کد تایید ارسال شده در قسمت اسپم پیامک های شما قرار گیرد.
ورود شما به معنای پذیرش شرایط و قوانین می باشد